O nás

Stavebná firma

Čo by ste o nás mali vedieť

Sme “full servisová” stavebná firma, ktorá od roku 2009 pôsobí v oblasti realizácie pozemných stavieb. Špecializujeme sa na výstavbu nadštandardných rodinných domov a mestských viladomov, developerských projektov, železobetónových skeletov, obytných a administratívnych stavieb. Taktiež sa venujeme sanácii a rekonštrukciám a to aj v rámci reklamačných konaní zhotovených veľkých stavebných celkov.

Stavby realizujeme najnovšími materiálovo technologickými postupmi a vlastnými odbornými kapacitami. Naším usilím je aj investícia do neustáleho sa vzdelávania a zdokonaľovania technológií. Veríme, že skĺbením týchto vlastností dosiahneme očakávaný výsledok a budeme schopní zaručiť kvalitu práce.

Množstvo realizovaných projektov a spokojných klientov nám dáva možnosť hrdo sa hlásiť k pocitu z dobre vykonanej práce. Tento fakt umocňuje aj to, že na našu prácu poskytujeme plnú garanciu kvality. To nás robí výnimočnými. Či už pri výstavbe, alebo rekonštrukcii chceme byť tými, u ktorých budete hľadať záruku kvality.

Konatelia

Igor Švehla
Igor Švehla

vsstavby@gmail.com
0949 808 185

Igor Švehla

konateľ

Jozef Varjan
Jozef Varjan

vsstavby@gmail.com
0905 292 198

Jozef Varjan

konateľ